Rozet (Doğrulanmış Hesap)

Doğrulanmış Hesap Rozeti Nedir?Doğrulanmış rozeti, kullanıcıların takip etmek istedikleri tanınmış kişileri, ünlüleri ve markaları daha kolay bulmalarına yardımcı olur. 

Sadece bazı tanınmış kişilerin, ünlülerin ve markaların onay alabileceğini unutmayın.

Hesabınızın onay için potansiyeli olduğunu düşünüyorsanız şunlara dikkat edin:

Hesabınız ile ilgili bilgileri tam ve eksiksiz olarak girin, hesabınıza düzenli olarak giriş yapın. Yasalara ve sitemizin kurallarına uygun içerikler üretmeye özen gösterin. simitsi dışında daki sosyal medya platformlarında profil oluşturun. Bu sayfalarda simit profilinize bağlantı vermeye dikkat edin. Kullandığınız diğer sosyal ağların linklerini profilinizdeki AYARLAR menüsünden eklemeyi unutmayın.

Başka yerlerde tanınan bir markaysanız hesabınızı daha kolay onaylayabiliriz.

Hesabınızı aktif olarak kullanmalı ve kaliteli içerik üretmelisiniz

Profil bilgileriniz ile bize göndereceğiniz bilgiler uyuşmalıdır.

Mail adresiniz ve telefon bilgileriniz doğru olmalıdır.

Hesap onaylandıktan sonra kullanıcı bilgilerinizi değiştirmeniz durumunda onay tikini kaldırabileceğimizi unutmayın. Bu durumda tekrar başvuru yapmanız gerekebilir.

Uzun süre aktif olmayan hesaplardan onay rozetini geri alabileceğimizi unutmayın. Ölü kullanıcı olarak adlandırdığımız 6 ay ve üzeri akif olmayan ve hareketlilik göstermeyen hesapları kalıcı olarak sildiğimizi unutmayın.


Bir sayfanızı doğrulamak istiyorsanız sayfanız bir markanın adını taşıyorsa o markanın resmi temsilcisi veya resmi yetkilisi olmalısınız. Sayfanız kendi işletmenizi temsil ediyorsa o işletmenin size ait olduğunu gösteren resmi bir belge sunmalısınız. Herhangi bir işletmeyi taklit eden sayfa veya hesapları silebileceğimizi unutmayın. Eğer fan sayfası oluşturmak istiyorsanız sayfa katagorisini fan sayfası olarak seçmelisiniz.

Hesabınızın doğrulama kriterlerimize uygun olduğunu düşünüyorsanız Buraya Tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.Başvuru formundaki mesaj bölümüne hesabınızı neden onaylamamız gerektiği hakkında bilgi vermenizi, eğer varsa hakkınızda çıkan haber linklerini, diğer sosyal ağlardaki onaylanmış hesap linklerinizi yazmanız hesabınızı daha kolay onaylamamıza yardımcı olacaktır.

Simitsi, gerekli gördüğü anlarda ve şartlarda bu sayfada yer alan bilgileri anlık olarak değiştirme hakkına sahiptir.
 
Bu sayfa en son 29.05.2019 Tarihinde güncellenmiştir.